XV NIEDZIELA ZWYKŁA – 15 lipca 2018 r.

Rozesłąnie Dwunastu

Rozesłanie Dwunastu

POWITANIE GOŚCI

Serdecznie witam wszystkich gości wakacyjnych i zapraszam do udziału w nabożeństwach. Parafianom udającym się na zasłużony odpoczynek życzę dużo słońca i wielu wrażeń oraz szczęśliwego powrotu.

PIELGRZYMKA AUTOKAROWA

Nasza parafia pragnie zorganizować w dniach 19-22 sierpnia autokarową pielgrzymkę do Częstochowy, Krakowa, Łagiewnik, Wadowic i Kalwarii Zebrzydowskiej. Zapisy i informacje w zakrystii, kancelarii parafialnej oraz u pani Ewy Patoka. Koszt 400 zł. Serdecznie zapraszam.

Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej. Jest nowy numer Gościa Niedzielnego.

Bóg zapłać za wszystkie modlitwy w intencji naszej parafii. Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary. Na kolektę inwestycyjną zebraliśmy 2036 zł i 14 gr.
Dzisiaj zbiórka do puszek na Gdańskie Seminarium Duchowne.
W ubiegłym tygodniu 21 rodzin przekazało indywidualne ofiary na spłatę kredytu za wykonanie ogrzewania. Bóg zapłać 3 rodzinom, które przekazały ofiary na okna do domu parafialnego.

ZMARLI

Śp. Gerard Zielonka l. 56 z Bielkowa