VI NIEDZIELA WIELKANOCNA – 06 maja 2018 r.

NABOŻEŃSTWO MAJOWE

Zapraszam na nabożeństwo majowe codziennie po Mszy św. wieczornej.

I KOMUNIA ŚW.

W przyszłą sobotę, 12 maja przeżywać będziemy Uroczystość I Komunii świętej I grupa o godz. 09.00, a II grupa o 11.30. W sobotę nie będzie Mszy św. o godz. 8.00.
Spotkania dla dzieci w poniedziałek, wtorek, środę i czwartek o godz. 16.45 I grupa o 18.30 II grupa.. Nabożeństwo pokutne i spowiedź w piątek I grupa oraz dzieci ze szkoły w Kolbudach o godz. 16.00/ II grupa o 18.30. Na spowiedź przynosimy świece. W czwartek nie będzie Mszy św. w Jankowie.

CZUWANIE FATIMSKIE

W niedzielę 13 maja o godz. 09.00 zapraszam na czuwanie z Matką Boską Fatimską, które rozpoczniemy modlitwą różańcową, następnie sprawowana będzie Msza św.

SPOTKANIA

Spotkanie wspólnoty dorosłych w czwartek po Mszy św.

Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej. Jest nowy numer Gościa Niedzielnego oraz Mały Gość Niedzielny.

Bóg zapłać za wszystkie modlitwy w intencji naszej parafii. Składamy serdeczne podziękowania za wszelkie złożone ofiary. Na okna zebraliśmy 2191 zł 44 gr i 1 euro. Kolekta w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na cele inwestycyjne. Bardzo dziękuję wszystkim za przygotowanie Uroczystości Odpustowej, dziękuję za kwiaty, udekorowanie kościoła, Państwu Małgorzacie i Pawłowi oraz chórowi za oprawę muzyczną, przygotowanie posiłku na plebanii.

Aleksandra Łasicka z Kolbud i Łukasz Skłodowski z Lublewa
Kinga Topczewska z Bąkowa i Tomasz Serafin z Szymankowa