Zapisy na rekolekcje – kurs Nowe Życie

CO JEST W TWOIM SERCU?

Może brakuje Ci doświadczenia miłości, nadziei, wiary? Może czujesz pustkę, rozczarowanie, ból? Może masz wrażenie, że przegrałeś swoje życie i Twoje serce wiążą kajdany?

CHCESZ COŚ ZMIENIĆ?
DECYZJA NALEŻY DO CIEBIE!

Zapraszamy Cię na niesamowite i niezapomniane rekolekcje – KURS NOWE ŻYCIE w dniach 6-8 października!

To weekend, który pomoże Ci odnaleźć żywego i zainteresowanego Tobą Boga. To doświadczenie Jego miłości jest najcenniejsze w życiu każdego człowieka, daje ożywienie i umocnienie serca. Doświadczając tego, że jesteś kochany/kochana przez Stwórcę, i że On jest Ojcem pełnym dobroci, zdobędziesz nowe siły do życia i dzielenia się miłością z innymi.

Pan Bóg chce dla Ciebie więcej niż się spodziewasz! Przyjdź i daj Mu swój czas, a On odda Tobie niewyobrażalnie więcej.

Każdego roku tysiące osób podczas tych rekolekcji odkrywa zupełnie nowe oblicze miłującego Boga! Zachęcamy do przeczytania świadectw uczestników kursu.

PODSTAWOWE INFORMACJE O REKOLEKCJACH
Miejsce: Parafia Rzymskokatolicka pw NMP Królowej Korony Polskiej w Lublewie
Termin: 6-8 października 2017 roku

Uwaga: Zajęcia w piątek, sobotę i niedzielę tworzą integralną całość i nie ma możliwości uczestniczenia w nim tylko w wybranych godzinach.

Są to rekolekcje dla osób pełnoletnich.

Ramowy układ rekolekcji:

  • piątek – 18.00 – 21.00 (recepcja od 17.00)
  • sobota – 8.30 – 21.00
  • niedziela – 8.30 – 14.00
Koszt uczestnictwa: 40 zł – zawiera poczęstunek (kawę, herbatę, słodkości, obiad w sobotę) oraz koszty materiałów rekolekcyjnych. Jeśli ta kwota byłaby przeszkodą, aby móc uczestniczyć, prosimy o kontakt telefoniczny: 663-261-974.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

* wymagane

Wykształcenie teologiczne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z oganizacją kursu Szkoły Nowej Ewangelizacji w Gdańsku zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, z późn. zm.). Dane nie będą udostępniane innym podmiotom.*